left

Puošyba ir dekoravimas

right
Šventės patalpų, pokylių salių puošyba – vienas svarbiausių elementų kuriant iškilmingą, šventišką aplinką ir pakilią nuotaiką. Kad šventė būtų sėkminga ir ilgam paliekanti malonius prisiminimus, labai svarbi jos atmosfera. Skoninga, subtili puošyba – būtent tai, ko reikia, kad tobula šventė taptų dar tobulesne. Mes negalime nuskraidinti Jūsų į rojų, bet galime sukurti jį žemėje, bent tai vienai ypatingai Jūsų dienai!  Pasirūpinsime, kad Jūsų vestuvių, krikštynų, jubiliejaus ar įmonės renginio vieta atrodytų nepriekaištingai!

Мūsų rūpestis:

 • Stalų dekoravimas.

  Mums svarbu, kad vaišės būtų ne tik skanios, bet ir dailiai pateiktos. Išradingai pateikiame patiekalus, puošiame stalus gėlių kompozicijomis, servetėlėmis. Dekoras taikomas pagal jūsų skonį ir poreikius.
 • Puokštės.

  Pasirūpinsime tiek nuotakos puokšte, tiek puokštėmis, kurios puoš šventės salę, džiugins Jus ir Jūsų svečius.
 • Palydos puokštės.

  Pasirūpinsime, kad palydos puokštės puikiai tarpusavy derėtų ir prisidėtų kuriant bendrą šventinę atmosferą.
 • Automobilių, bažnyčių dekoravimas.

  Pasirūpinsime gėlėmis, kaspinais, sukursime originalią kompoziciją. Papuošime Jūsų pasirinktą tuoktuvių vietą bei pasirūpinsime, kad iki jos keliautumėte išskirtinai šventiškame automobilyje.
 • Šventinės salės dekoravimas.

  Šventinė salė – pagrindinė šventės vieta, kurios puošmenos džiugins Jus ir Jūsų svečius. Patalpas puošime pagal Jūsų pasirinktą temą ir spalvą, aptarę individualius pageidavimus.
 • Puošyba.

  Pasirūpinsime stalų ir kėdžių dekoru. Užtikrinsime vientisą šventės puošmenų stilių.
 • Dovanėlės svečiams.

  Jūsų šventės svečiai – Jums ypatingai svarbūs žmonės, kurie susirinko kartu su Jumis paminėti svarbią Jums progą. Kodėl nenudžiuginus jų dovanėlėmis? Kad prisiminimui liktų ne tik geri įspūdžiai, bet ir maža dovanėlė. Pagal Jūsų pageidavimus smulkiomis staigmenomis Jūsų svečiams pasirūpinsime mes. Dailią dovanėlę kiekvienas ras ant stalo prie savo vietos.
 • Gėlių pristatymas.

  Nuotaikos, palydos puokštes ir gėles puošybai pristatysime Jums patogiu metu į nurodytą vietą.

Mūsų galerija:

©2015 Skraidančios šventės. Visos teisės saugomos.