left

Vestuvių planavimas

right
 
„Skraidančios šventės“ organizuoja vestuves, šeimos šventes (gimtadienius, krikštynas, jubiliejus), banketus/furšetus, įmonių vakarėlius ir kitas Jūsų šventes ir renginius! Kad galėtumėte be rūpesčių mėgautis savo švente, organizavimo klausimus patikėkite mums. Profesionali ir patyrusi komanda užtikrins, kad Jūsų šventė vyktų nepriekaištingai ir Jums bei svečiams ilgam liktų amintyje, kaip viena iš ypatingiausių ir šviesiausių dienų. Vestuvių planavimas reikalauja ne tik kūrybingumo, bet ir laiko, kantrybės ir atsparumo netikėtumams bei greitos reakcijos. Tačiau tai – mūsų atsakomybė. Jūsų užduotis – pasidalinti savo norais, vizija ir pageidavimais. Mes pasirūpinsime, kad svajonės virstų realybe!
 
Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, sukursime šventės scenarijų, padėsime pasirinkti paslaugų teikėjus, užsisakyti paslaugas, suderinti visus kainų, apmokėjimo, terminų, logistikos klausimus. Patarsime renkantis šventės vietą, temą, svečių užimtumą, puošybą ir vaišes.
 
Organizuojame tiek asmeninines šeimos šventes – vestuves, krikštynas, jubiliejus, giminės susitikimus, tiek oficialius renginius – įmonių vakarėlius, banketus, pristatymus, konferencijas, mokymus. Pasiūlysime savo paslaugų paketą pagal individualius jūsų poreikius, šventės ar renginio pobūdį.
 
Patyrusi ir profesionali komanda užtikrins paslaugų kokybę ir nepamirštamą šventę.
 
Vestuvių dienos koordinatorius – tai:
  • Visų Jūsų organizacinių reikalų patikėtinis šventės dieną – asmeninis vadybininkas, vairuotojas, psichologas, kurjeris, patarėjas.
  • visų paslaugų teikėjų darbo organizatorius šventinę dieną – maisto tiekėjų, renginio vedėjų, muzikantų, padavėjų ir kt.;
  • pagalbininkas, sugebantis numatyti ir išspręsti šventės dieną galimas problemas;
  • pagalbininkas smulkiuose dekoro darbuose (stalo kortelių dėliojimas, žvakių, žvakidžių pastatymas ant šventinio stalo, jeigu vestuvės nedidelės).

Mūsų galerija:

©2015 Skraidančios šventės. Visos teisės saugomos.